8 years önce temizlik tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve 7 yorum yapıldı.

Ev Temizliği

Ev Temizlik şirketi

İstanbul ev temizlik şirketleri

Ev temizlik şirketi, Ev temizlik şirketleri

İstanbul temizlik şirketi Multi temizlik, İstanbul genelinde 7/24 profesyonel ev temizliği hizmeti vermektedir. Ev temizlik şirketi olarak, Evinizin genel temizliğini tecrübeli temizlik personellerimiz tarafından profesyonel çözümler sunarak ev temizliği görevini sorunsuzca yerine getirmekteyiz.

Ev temizliği; mobilyalı ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası boş daire temizliği ve boş daire temizliği gibi gruplara ayrılmaktadır.

Ev temizlik şirketleri | Ev Temizliği hizmetleri

Cam temizliği – Balkon temizliği

Cam ve Balkonların temizliği konusunda tecrübeli çalışanlarımız tarafından güvenle temizlenir.

Ev temizliği | Mutfak temizliği

Mutfak temizliği

Mutfak temizliği

Mutfak dolabı mobilyaları, az nemli bezle içli dışlı bir şekilde temizlenir. Mutfak dolabı içerisinde eşyalar varsa, mutfak dolabı içerisi boşaltılır ve temizliği yapıldıktan sonra tekrar mutfak dolabına geri koyulur.

Ev temizliği | Mutfak fayans ve seramik temizliği

Mutfak temizliği yapılırken, mutfağın fayans ve seramikleri buharla silinerek dezenfekte edilir. Daha sonra temizlik maddeleriyle silinir ve kurutulur.

Tuvalet ve banyo temizliğinde; tüm alan buharlı temizlik makinesi yardımıyla dezenfekte edilir. Daha sonra temizlik maddeleriyle temizliği yapılır.

Ev temizliğiDuvar temizliği

Duvar temizliğinde buharın kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Buharın duvarda kullanılması için, duvar boyasının buharlı temizliğe uygun olması gerekmektedir. Ev temizlik elemanlarımız, buharlı duvar temizliğine başlamadan önce duvarın buharlı temizliğe uygun olup olmadığını kontrol eder ve buharlı duvar temizliği işlemlerine başlanılır. Buharlı temizlik sonrası, temizlik maddeleriyle duvar tekrar temizlenir.

Ev temizliği – Sert zemin temizliği

Laminat parke temizliği, lamine parke temizliği, masif parke temizliği, mermer temizliği, granit temizliği ve fayans seramik temizlikleri vakum makinesi yardımıyla temizlenmektedir.  Profesyonel temizlik şirketi olarak, sert zemin temizliklerinde profesyonel vakum makinesi kullanılmasına önem göstermekteyiz. Sert zemin temizlik firması olarak, vakum temizliğinden sonra zemini buharla tekrar dezenfekte etmekteyiz. Buharlı temizlik aşaması sonrası, temizlik maddeleriyle tekrar sert zeminler temizlenmektedir.

Ev temizlik firmaları – Kalorifer petekleri temizliği

Ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken temizlik hizmetlerinden bir tanesi de, kalorifer petekleri temizliğidir. İnşaat sonrası temizliklerde, tadilat sonrası temizliklerde ve mobilyalı ev temizliklerinde kalorifer peteklerini buharla yıkıyoruz. Buharlı kalorifer petekleri temizliği esnasında sert zeminlere kalorifer peteklerinden aşağı inen kirler ve tozlar vakumlu temizlik makinesi yardımıyla sert zeminlerden vakumlanarak temizlenir.

Ev temizliği fiyatları

İstanbul ev temizliği fiyatları

İstanbul ev temizliği fiyatları

Ev temizlik fiyatları; Mobilyalı ev temizliği, Boş ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği hizmetleri olarak farklı gruplar halinde fiyatlandırılmaktadır. Ev temizlik fiyatları, evde yapılacak temizlik ve yerinde yıkama hizmetlerinde göre fiyat farklılıkları göstermektedir. Ev temizliği fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.4/10 (27 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +8 (from 8 votes)
Ev Temizliği, 6.4 out of 10 based on 27 ratings
Yorumlar
  1. [...] temizlik şirketleri arasında, ev temizlikleri, ofis temizliklerinde referans sahibi olan Multi temizlik şirketi, Ataşehir bölgesinde 7/24 [...]

  2. Güven Verebilecek Temizlik Şirketleri diyor ki:

    [...] söz konusudur.Çünkü taşınma öncesi veya yeni bir eve geçiş döneminde mutlaka bu tür ev temizlik şirketlerine ihtiyacımız bulunmaktadır.Özellikle ev temizliği konusunda uzman olan şirketler ile [...]

  3. Temizlik şirketleri arasında, ev temizlikleri, ofis temizliklerinde referans sahibi olan Multi temizlik şirketi, Şişli bölgesinde 7/24 ev [...]


Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema : Sipsi v1