7 years önce temizlik tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Taşınma öncesi temizlik

Merhaba değerli Multi Temizlik okurları. Multi Temizlik şirketi olarak, sizlere bu makalemizde taşınma öncesi temizlik ve taşınma sonrası taşınma öncesi temizlik konusunda dikkat etmemiz gereken bazı hususları anlatacağım.

taşınma öncesi temizlikYapmış olduğumuz bazı hatalı organizasyonlardan bazıları taşınma aşamasında ev temizliği ve taşınma öncesi temizlik işini bir birine karıştırmak oluyor. İnşaat halindeki evin kirlilik oranına bakıldığı zaman, temizliği yapılmamış eve diğer evden gelecek mobilyaların geldiğini düşünmek bile çok korkutucu bir durumdur. Multi Temizlik şirketleri grubu olarak, bu duruma düşmemenizi önlemek amaçlı zaten bu konuyu yazma gereksimi duydum.

Değerli temizlik ihtiyacı olan okurlarım. Evinizi temizlemeden kesinlikle . Sürekli duyduğumuz ve mağduriyet yaşanan en önemli konuların başında gelen bir sorun haline gelmiş bir duruma düşmemeniz için kesinlikle ev temizliği ve nakliyat işini aynı güne sığdır-mayınız. Düşünsenize kirli ve tozlu bir eve veya ofise aynı anda evden eve nakliyat şirketinin mobilya taşıdığını? Nakliyatçı bir yandan mobilya taşıyor, temizlik şirketi elemanları diğer yandan evi temizlemeye çalışıyor. Çok kötü bir duruma düşme nedenidir bu durum. Değerli okurlarımız, sizler temizlik ve nakliyat organizasyonunu iyi yaparsanız kesinlikle bu durumlara düşme riskiniz olmayacaktır.

Peki ev temizliği ve nakliyat organizasyonu nasıl yapmalıyız?

Yeni bir ev satın aldığınızı farz edersek ve önümüzde de çok kısa bir zamanının olduğunu düşürsek, örneğin 5 gün gibi bir süreç olduğunu farz edersek kesinlikle size yeterli bir vakittir bu 5 günlük süreç. Kendilerini temizlik firmaları kapsamında gören ve hiç alakası olmayan merdiven altı temizlik firmalarına denk gelmeniz çok büyük bir olanaktır. Söz verilen tarihte gelmezler veya geldiklerinde de temizlik işini ellerine yüzlerine bulaştırırlar. 1. Tavsiyem referansı güçlü olan ve profesyonel kapsamda bir temizlik şirketi ile anlaşma yapmanızdır. Herhangi bir aksama yaşamamak için randevu tarihini 2 gün olarak hesaplamanız gerekmektedir. Örneğin temizlik şirketi ile yarın için sözleştiniz ve yarın için bir aksilik oldu temizlik şirketi gelemedi, ne yapacaksınız? Temizlik hizmeti için en az 2 gün bir süre koymanız gerekmektedir.  Birinci olası aksiliklerin olduğunu düşünürsek, önümüzde bir günlük bir süreç daha olduğu için nakliyat firmasıyla temizlik firmasının çalışma gününü çakışmamış olacak.

İstanbul genelinde tüm ilçe ve mahallelerde hizmet veren bizim haricimizde ZARA TEMİZLİK ŞİRKETİ var. İstanbul temizlik şirketleri ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretmektedirler. Multi Temizlik şirketi ve Zara temizlik şirketi çalışma prensipleri hemen hemen aynıdır. Yılların vermiş olduğu temizlik hizmetleri deneyimlerimiz doğrultusunda çok şükür hiç bir müşterimizi aksatmadık ve memnuniyet doğrultusunda insanlar arasında reklam ve referansı sağlamayı başardık. Zara temizlik şirketi de aynı düzeyde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmaktadır.

Not : Bu konu bizim bağlı olduğumuz ve aktif hizmet verdiğimiz semtler olan ” pendik, göztepe, suadiye, erenköy, taşdelen, çekmeköy, kadıköy” ve Anadolu yakası tüm ev temizliği ihtiyaçlarınız ve ofis temizlik ihtiyaçlarınız için anında hızlı cevap alabileceğiniz semtlerdir.

Anahtar kelimeler : taşınma öncesi temizlik kelimeleri aratarak bu makalemize ulaşabilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.9/10 (7 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +4 (from 4 votes)
Taşınma öncesi temizlik, 9.9 out of 10 based on 7 ratings
Yazar : temizlik
temizlik
İstanbul Temizlik şirketleri
Benzer Yazılar
Erenköy Koltuk Yıkama
Erenköy Koltuk yıkama Profesyonel olarak 13 yıldır hizmet veren veren Erenköy koltuk yıkama fabrikamız, tüm servisleriyle 7/24 Erenköy bölgesinde hizmetinizde hazırdır. Ev ve iş yerlerinde sürekli kullandığımız koltuklar, en çok kirlenmeye maruz kalan mobilya gruplarındandır. K...
Multi temizlik nedir?
Merhaba değerli site ziyaretçilerimiz. Multi temizlik şirketi, İstanbul geneli temizlik hizmetleri sunmak için kurulan, temizlik hizmetleri konusunda profesyonel çözümler sunan bir temizlik şirketidir. Neden Multi? Multi sözlük anlamı olarak; çok yönlü olan, genel anlamını taşım...
Yorumlar

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema : Sipsi v1