8 years önce temizlik tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Yatak Yıkama şirketleri

Yatak Yıkama

Yerinde yatak yıkama

Yatak yıkama firması

İstanbul yatak yıkama şirketi Multi temizlik, diğer temizlik hizmetleri gibi yatak yıkama hizmetlerinde de İstanbul temizlik firmaları arasında kalite ve prensip anlayışıyla öne çıkan firmamız 7/24 haftanın her günü dilediğiniz saatte yatak temizliği faaliyetlerini yerine getirmekte ve meskenin izi kullanıma hazır bir şekilde teslim etmektedir.

Yatak temizliği

Yataklarda koltuklar gibi sürekli kullanmak zorunda kalıyoruz. Elbise değişir gibi sürekli yatak değiştiremediğimiz için, doğal olarak yataklarımız kirlenmekte ve zamanla yatağımızda mikroplar üremektedir. Ne kadar temizlik tutarsak tutalım, vücudumuzdan akan terler bir şekilde akar böceklerini ve mide böceklerini beslemektedir. Bu tür böcekler gözle görülmese de, önlem alınmadığı taktirde ileride çok ciddi hastalıklar ortaya çıkarabilir. Alerjik reaksiyonu tetikleyen bu böcek türleri, genelde buharlı temizlik sayesinde yok edilebilir.

Yatak yıkama – Biz yatakları nasıl temizliyoruz?

Yatak yıkama şirketi olarak, yerinde yatak yıkama işlemini ilk önce yatağın süpürülmesiyle başlıyoruz. Yatak yüzeyinde tozlar süpürülerek yatak yüzeyi temizlenmelidir.

Yatak yüzeyindeki tozların alındığından emin olunduktan sonra, yatak dört taraflı buharlı temizlik makinesi yardımıyla dezenfekte edilmelidir. Buharlı temizlik sayesinde yatakta oluşan toz böcekleri ( Akar, Mite ) Yok edilmektedir.

Yatak buharla dezenfekte edildikten sonra, artık sulu ve köpüklü yıkama hizmetine hazır hale gelmiş demektir. Evde kullandığımız marka olarak bilinen ve ağır kimyasal maddeler içermeyen temizlik maddeleri su ile karıştırılır ve köpürtülür. Sünger yardımıyla köpüklü su şeklinde yatak ovularak kirlerin iyice yumuşaması sağlanır. Leke olan kısımlara yoğun bir şekilde tekrar buhar tutulur. Yıkama aşamasında çok yoğun temizlik maddeleri kullanmamaktayız. Siz değerli müşterilerimizi, temizlik maddelerini solumak durumunda bırakmamak için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz.

Yatak yıkama ve vakumla

Yatak yıkama işlemi tamamlandıktan sonra 5 dakika gibi bir süreç beklenmelidir. Daha sonra profesyonel temizlik vakum makinesi yardımıyla yatak yüzeyindeki kirli köpüklü su vakumlanarak çekilir.

Yatak yıkama – Kuruma süreci

Çift kişilik yatak ve tek kişilik yatak yıkama süreci ortalama 60 – 90 dakika sürebilir. Kuruma süreci ise, ortalama 4 ile 8 saat arasında kurumaktadır.

Yatak yıkama – Yatak yıkama fiyatları

İstanbul Anadolu yakası yatak yıkama fiyatları ve İstanbul Avrupa yakası yatak yıkama fiyatlarımız değişim göstermektedir. Semt ve mahallelere göre mesafe uzaklığı yatak yıkama fiyatlarını etkilemektedir. Yatak yıkama fiyatları hakkında detaylı bilgiye sabit ve Cep telefonu hattından 7/24 bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.5/10 (48 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +4 (from 6 votes)
Yatak Yıkama şirketleri, 6.5 out of 10 based on 48 ratings
Yorumlar

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema : Sipsi v1