8 years önce temizlik tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve 2 yorum yapıldı.

Koltuk Yıkama şirketleri

Koltuk Yıkama

Koltuklar, kanepeler ve diğer oturma grupları, kirlenmeye en müsait mobilya gruplarıdır. Gözle görülmeyen bakterilerin en çok ürediği mobilyalar olan koltuklar, koltuk silme işlemiyle asla temizlenemezler. Koltuk temizliğinde profesyonel temizlik çözümleri üretilmezse, koltuklarda bulunan bakterilerin ancak çoğalmasına neden olmuş olursunuz.

Koltuk Yıkama Video


Koltuklar, ev ve iş yerlerinde; gerek dinlenmek amaçlı olsun, gerekse çalışma amaçlı olsun, sürekli kullanmak zorunda olduğumuz mobilya gruplarıdır. Hayatta sağlık olmadan hiç bir şey olmaz. Sağlıklı yaşam için koltuklarını yılda en az 2 defa profesyonel koltuk yıkama şirketleri tarafından yıkatmamız gerekmektedir.

İstanbul koltuk yıkama şirketi Multi temizlik, koltuk temizliğinde profesyonel çözümler üretmektedir.

Multi temizlik şirketi Koltukları nasıl temizler?

Buharlı koltuk dezenfekte aşaması

Koltuklar üzerinde yerleşmiş bakterileri ancak buharlı temizlik makinesi yardımıyla yok etmekteyiz. Gözle görülmeyen ancak sağlığımıza tehdit eden Akar ve Mite böceklerinin ölümü ancak buharlı dezenfekte işlemiyle yapılmaktadır. Ev ya da iş yerlerinde kullanıma uygun; 120 ile 180 santigrat derecede sulu ve kuru buhar üfleme gücüne sahip buharlı temizlik makinesiyle koltuk kılıfları dezenfekte edilir.

Koltuk yıkama aşaması

Koltuk kılıflarına uygun temizlik maddeleri su ile karıştırılır ve sünger yardımıyla koltuklar sulu bir şekilde köpürtülerek koltuk yüzeyindeki kirler yumuşatılır. Yoğun bir ovma işlemi sonrası 3 dakika ile 5 dakika arası koltuk yüzeyindeki kirlerin iyice yumuşaması için beklenilir.

Koltuk vakumlama aşaması

Koltuk yüzeyindeki kirli köpükler sanayi tipi çift motorlu profesyonel vakum makinesi yardımıyla kirler vakumlanarak çekilir. Güçlü emiş gücüne sahip vakum makinesi, koltuk yüzeyindeki kirli suyu emer. Bu aşamada koltuk yüzeyi tertemiz olur.

İstanbul koltuk yıkama servisi

İstanbul koltuk yıkama şirketi Multi temizlik, İstanbul geneli tüm semt ve mahallelerde koltuk temizliği ihtiyaçlarınıza 7/24 aralıksız cevap vermektedir. Koltuk yıkama hizmeti sunan temizlik personellerimiz, siz değerli müşterilerimize profesyonel koltuk yıkama hizmetini sunmaktadır.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.5/10 (10 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +10 (from 10 votes)
Koltuk Yıkama şirketleri, 9.5 out of 10 based on 10 ratings
Yorumlar
  1. Yangın sonrası - Su baskını temizliği | İstanbul Temizlik şirketleri | Temizlik firmaları diyor ki:

    [...] bir şekilde silmektedir. Yangın sonrası duvarlarda oluşan is lekeleri, zemin lekeleri, halı ve koltuklarda oluşan kötü koku ve is lekeleri, temizlik firmalarının profesyonel temizlik makineleri ve [...]

  2. [...] halı yıkama servislerimiz için bize ulaşabilirsiniz. Koltuklarınızı yıkatma dan önce Koltuk yıkama videomuzu izlemenizi [...]


Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema : Sipsi v1